image
image
image
image
Sídlo školky
Svatováclavská 13
Krnov 794 01
Ředitel/ka:
Jitka Vondráková
Tel.: 554 612 950
E-mail: mssvat@tiscali.cz
Web: home.tiscali.cz/mssvatovaclavska

MŠ Krnov

Představení školky:

Mateřská škola se nachází v klidnější části města, která se vyznačuje blízkostí volné přírody a s možností krásných vycházek do polí a lesů. Je dvoutřídní, vilového typu. V současné době má 50 zapsaných dětí ve věku od 3 do 6 let. Samotná budova školy je obklopena rozsáhlou zahradou, která je osázena vzrostlou zelení, vybavena krytými pískovišti a dřevěnými zahradními sestavami pro děti. Základem a smyslem práce v naší mateřské škole je jednoznačně dopřávat dětem radost, pohodu, možnost být v kontaktu s vrstevníky, rozvíjet sociální cítění, učit se žít v kolektivu. Ve své práci preferujeme péči o všestranný rozvoj osobnosti dítěte ve všech oblastech výchovy a vzdělání s přihlédnutím na individualitu dítěte. Dítě chápeme jako rovnocenného partnera, neboť dětství je hodnotné samo o sobě a není pouhou přípravou na dospělost.

Motto:

„Dobří rodiče dávají dětem kořeny a křídla. Kořeny proto, aby věděly , kde jsou doma, křídla proto,aby mohly odletět a zase se vrátit. Mateřská škola kořeny rozvětví , posílí , dětským křídlům pomůže odletět a vyzkoušet si, to co se naučily …“ (B. Youngsová)

Základní informace o školce:

Program:

Jaro, léto, podzim, zima v každé době je nám prima!


Třídy:

I. třída - pro děti 3-4,5 leté
II.třída - pro děti 4,5-6 leté


Co u nás najdete:

 • útulné prostředí
 • radostnou atmosféru
 • prožitkové učení
 • tělesnou pohodu a volný pohyb

 • Kroužky:

  bruslení, plavání, předškoláček, sportovní, turisticko-poznávací , výtvarný, sborové zpívání, angličtina

  Každý z nás se snaží dělat mnoho věcí tak, aby vyhověl snům a přáním dětí, obzvláště pak těm nejmenším. Pomozte nám s tím.

  Garant projektu:

  Obchodní partneři:

  Copyright © 1998 - 2023, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.