image
image
image
image
Sídlo školky
Nová 55
Bohušovice nad Ohří
Ředitel/ka:
Šiknerová Bohuslava
Tel.: 416 781 216
E-mail: zsbohusovice@email.cz
Web: msbohusovice.webnode.cz

Mateřská škola Bohušovice n.O.

Představení školky:

Budova mateřské školy je umístěna uprostřed sídliště. Po záplavách 2002 prošla budova celkovou rekonstrukcí. MŠ je pavilónového typu se 4 třídami, se stálými ložnicemi, velmi prostorná, slunná a moderně vybavená. Kolem budovy je velká zahrada jak s travnatou plochou, průlezkami a pískovišti, tak upraveným povrchem chodníků. Kapacita Mš je stanovena na 97 dětí. Provoz MŠ je od 6,00 - 16,15 hod. V době letních prázdnin se školka uzavírá na 3 týdny na přelomu července a srpna.

Vzdělávací program:

Je založen na metodách přímých zážitků, dětské zvídavosti a potřeby objevovat, vede děti k individuální práci, k vytvoření podmínek pro činnost dětí. Probouzí v dítěti aktivní zájem a chuť dívat se kolem sebe, naslouchat, objevovat, ale i odvahu ukázat, co všechno už samo umí, zvládne, dokáže. Nepředkládá dětem jen hotové návody, ale naopak jim umožní hledat samostatné cesty tvořivým myšlením a vlastním nápadem. Vychází ze školního vzdělávacího programu a motta:" Jsem človíček zvídaví" a dětem je nabízeno prostřednictvím těchto tematických okruhů: 1. Hola,hola školička nás volá 2. Kouzelný čas vůní 3. Zimní radovánky 4. Sluníčko se probouzí 5. Jsme rádi na světě

Co nabízíme Vašim dětem

- úzkou spolupráci s logopedickou asistentkou na ZŠ - odbornou práci plně kvalifikovaného pedagogického kolektivu uplatňující nové trendy ve své práci - předplavecký výcvik předškolních dětí - cvičení v tělocvičně ZŠ, počítače v učebně ZŠ - zprostředkováváme odborné konzultace v SPC, PPP v Litm. - poradentskou službu v oblasti patologických jevů - kulturní akce, fotografování, nabídky knih, účast v soutěžích, výlety, oslavy narozenin, rozloučení s předškoláky a jiné.

Každý z nás se snaží dělat mnoho věcí tak, aby vyhověl snům a přáním dětí, obzvláště pak těm nejmenším. Pomozte nám s tím.

Garant projektu:

Obchodní partneři:

Copyright © 1998 - 2023, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.