image
image
image
image
Sídlo školky
Rabasova 45
Ústí nad Labem 400 11
Ředitel/ka:
Bc. Jitka Tržilová
Tel.: 475 623 535
E-mail: ms_dobetice@volny.cz
Web: www.ms_dobetice.cz

Mateřská škola Dobětice

Představení školky:

Charakteristika školy: V Ústí nad Labem, nedaleko pod Erbenovou vyhlídkou najdete osmi třídní mateřskou školu Dobětice. Je složena ze dvou samostatně stojících budov s veškerým zázemím. Okolo budov se rozkládají rozlehlé zahrady s pískovišti, zahradními domky se skluzavkou využívanými při pobytech venku. Provoz MŠ je celotýdenní a děti jsou do tříd rozděleny podle věku 3 – 6 let. MŠ spolupracuje s rodiči,ZŠ Dobětice, domovem důchodců, městskou policií, hasiči apod.

Motto

"Ve školce se neztratíme, ke škole si vybrousíme, všechny umy,všechny taje, kdo se učí, ten si hraje.“

Naše cíle

Náš vzdělávací program směřuje k postupné přípravě na vstup do základní školy, k získávání zdravého sebevědomí a samostatnosti dětí, k probuzení touhy po poznání. Základní prioritou je hra.

Aktivity pro děti a rodiče

- Výtvarný kroužek Šikulka - Pohybový kroužek Aerobic - Výuka anglického jazyka ve spolupráci s Wattsenglish - Návštěva divadel a kina - Výlety a exkurze - Předplaveckou výchovu - Návštěvy solné jeskyně - Vánoční tvoření - Šerpování dětí - Projekty mezigenerační terapie - Sportovní aktivity ve spolupráci se ZŠ

Každý z nás se snaží dělat mnoho věcí tak, aby vyhověl snům a přáním dětí, obzvláště pak těm nejmenším. Pomozte nám s tím.

Garant projektu:

Obchodní partneři:

Copyright © 1998 - 2021, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.